WhatsApp ile iletişime geç
Lütfen Bekleyin

FEMA 2800 Z Tek Terazili Mobil
Paketleme Makinesi

ALIN TERİNİN DEĞİŞMEYEN ADRESİ

ÖZELLİKLER

Gramajlama Ağırlığı: 25-50 kg. Gramajlama Toleransı : (-+150-200 gr). Paketleme Kapasitesi : 360-480 paket/saat. Mısır Silajı : 12 ton/H. Pancar ve Arpa Posası : 18 ton/h. Güç : 3 Faz Elektrik Tüketimi : 16 kW/h. Vakum Gücü :1,1 kW. Hava İhtiyacı : 6-8 Bar. Paket Kapatma : Sıcak Yapıştırma. Mahsul Besleme Sistemi : Otomatik Bunker , Bant.

25-50 kg PAKETLEME PRESLİ VAKUMLU ÇİFT TERAZİLİ MOBİL PAKETLEME
AYARLANABİLEN KG KAPASİTESİ
Dokunmatik Ekrandan 25-50 kg arası istediğiniz kilogramı kolayca ayarlayabilirsiniz.
PLC OTOMASYON KONTROL SİSTEMİ
Makineye hakim olmanızı olmanızı sağlar. İstediğiniz değerleri girerek vakumlama, presleme, yapıştırma, konveyör hızları vb. sistemleri kolayca müdahale etmenizi sağlar.
UZAKTAN ERİŞİM
Makinelerde otomasyonsal oluşabilecek aksaklıklarda hızlı ve kolay müdahale edebilmek için uzaktan erişim ilave edilmiştir.
VAKUMLAMA SİSTEMİ
Paketlenecek mahsul 12 ay muhafaza edilebilmesi için vakumlama yapılıp paket içerisine havanın girmemesi gerekmektedir. Vakumlama sistemi sayesinde paket içerisindeki mahsul tazeliğini korur.
BESLENME SİSTEMİ
Mahsulün otomatik taşınmasını PLC ve sürücüler sayesinde kontrol edilerek, mahsulün özgül ağırlığına göre hızlandırmak ve yavaşlatmak sizin kontrolünüzdedir.
ARIZA KAYIT SİSTEMİ
Makinede oluşabilen mekanik elektronik aksaklıklarda otomatik olarak dokunmatik ekrana arıza kaydı bildirilecektir. Bu sayede teknik servis kolay ve hızlı çözüm üretebilecektir.
SAYAÇ SİSTEMİ
Operatör tarafından günlük paketlenen mahsulün adet olarak kontrolü sağlanabilmektir. Makine sahibine özel şifre ile de gizli sayaç kontrol edilebilir.
MOBİL SİSTEM
Zorlu arazi şartlarında makinenin nakliyesini kolaylaştırmak için geliştirdiğimiz bir sistemdir. Çeki oku sayesinde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.
KEFE SİSTEMİ
Makinenin saatlik kapasitesini artırmak için kefe sistemi kullanılır. Mahsul kefe içerisinde hazır bekletilerek poşet takılır takılmaz dolumu gerçekleşir.