WhatsApp ile iletişime geç
Lütfen Bekleyin

FEMA 3700 Poseidon Tam Otomatik
Paketleme Makinesi

ALIN TERİNİN DEĞİŞMEYEN ADRESİ

ÖZELLİKLER

Elektrik Tüketimi: 25 kW, Gramajlama Ağırlığı: 10-50 kg, Kapasite: 150/saat Paket Boyutu: 400x400x250, Paketlenebilen Ürünler: Silaj, Pancar Küspesi, Saman Arpa ve Meyve Posası, Yonca, Gübre, Ağaç Talaşı vb.

10-15 kg PAKETLEME PRESLİ VAKUMLU TEK TERAZİLİ TAM OTOMATİK
AYARLANABİLEN KG KAPASİTESİ
Dokunmatik Ekrandan 25-50 kg arası istediğiniz kilogramı kolayca ayarlayabilirsiniz.
PLC OTOMASYON KONTROL SİSTEMİ
Makineye hakim olmanızı olmanızı sağlar. İstediğiniz değerleri girerek vakumlama, presleme, yapıştırma, konveyör hızları vb. sistemleri kolayca müdahale etmenizi sağlar.
UZAKTAN ERİŞİM
Makinelerde otomasyonsal oluşabilecek aksaklıklarda hızlı ve kolay müdahale edebilmek için uzaktan erişim ilave edilmiştir.
VAKUMLAMA SİSTEMİ
Paketlenecek mahsul 12 ay muhafaza edilebilmesi için vakumlama yapılıp paket içerisine havanın girmemesi gerekmektedir. Vakumlama sistemi sayesinde paket içerisindeki mahsul tazeliğini korur.
BESLENME SİSTEMİ
Mahsulün otomatik taşınmasını PLC ve sürücüler sayesinde kontrol edilerek, mahsulün özgül ağırlığına göre hızlandırmak ve yavaşlatmak sizin kontrolünüzdedir.
ARIZA KAYIT SİSTEMİ
Makinede oluşabilen mekanik elektronik aksaklıklarda otomatik olarak dokunmatik ekrana arıza kaydı bildirilecektir. Bu sayede teknik servis kolay ve hızlı çözüm üretebilecektir.
SAYAÇ SİSTEMİ
Operatör tarafından günlük paketlenen mahsulün adet olarak kontrolü sağlanabilmektir. Makine sahibine özel şifre ile de gizli sayaç kontrol edilebilir.
KEFE SİSTEMİ
Makinenin saatlik kapasitesini artırmak için kefe sistemi kullanılır. Mahsul kefe içerisinde hazır bekletilerek poşet takılır takılmaz dolumu gerçekleşir.