PAKETLEME
MAKİNELERi

Makinelerimiz hakkında bilgi almak ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin.

Bilgi ve
Sipariş Hattı

(0332)
342 4940

İLETİŞİME
GEÇİN

Silaj, küspe ve yem paketleme makineleri ile ürünlerinizi koruyun.

Silaj Paketleme Makinesi

Silaj paketleme makinesi ile, yem ilk günkü tazeliğini korur. Silaj uzun süre bozulmadan saklanabilir. Ekonomiktir. İklim koşulları ne olursa olsun her türlü hava şartında saklanabilir. Kolay bir şekilde nakliyesi yapılabilir. İşçilik maliyetini düşürür. Çevre dostu ve temiz depolama sağlar. Gelişmiş lojistik (muhafaza, depolama) imkanı sunar. Yüksek derece sıkıştırma ile yerden tasarruf sağlar. Silaj çukuruna gömülen ürünlerde bozulma meydana geldiği için paketleme sayesinde minimum ürün kaybı gerçekleşmiş olur.

ÜRÜN RESİMLERİ

AYARLANABİLEN KG KAPASİTESİ

Dokunmatik Ekrandan 25-50 kg arası istediğiniz kilogramı kolayca ayarlayabilirsiniz.

PLC OTOMASYON KONTROL SİSTEMİ

Makineye hakim olmanızı olmanızı sağlar. İstediğiniz değerleri girerek vakumlama, presleme, yapıştırma, konveyör hızları vb. sistemleri kolayca müdahale etmenizi sağlar.

UZAKTAN ERİŞİM

Makinelerde otomasyonsal oluşabilecek aksaklıklarda hızlı ve kolay müdahale edebilmek için uzaktan erişim ilave edilmiştir.

VAKUMLAMA SİSTEMİ

Paketlenecek mahsul 12 ay muhafaza edilebilmesi için vakumlama yapılıp paket içerisine havanın girmemesi gerekmektedir. Vakumlama sistemi sayesinde paket içerisindeki mahsul tazeliğini korur.

BESLENME SİSTEMİ

Mahsulün otomatik taşınmasını PLC ve sürücüler sayesinde kontrol edilerek, mahsulün özgül ağırlığına göre hızlandırmak ve yavaşlatmak sizin kontrolünüzdedir.

ARIZA KAYIT SİSTEMİ

Makinede oluşabilen mekanik elektronik aksaklıklarda otomatik olarak dokunmatik ekrana arıza kaydı bildirilecektir. Bu sayede teknik servis kolay ve hızlı çözüm üretebilecektir.

SAYAÇ SİSTEMİ

Operatör tarafından günlük paketlenen mahsulün adet olarak kontrolü sağlanabilmektir. Makine sahibine özel şifre ile de gizli sayaç kontrol edilebilir.

MOBİL SİSTEM

Zorlu arazi şartlarında makinenin nakliyesini kolaylaştırmak için geliştirdiğimiz bir sistemdir. Çeki oku sayesinde istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

KEFE SİSTEMİ

Makinenin saatlik kapasitesini artırmak için kefe sistemi kullanılır. Mahsul kefe içerisinde hazır bekletilerek poşet takılır takılmaz dolumu gerçekleşir.