PAKETLEME
MAKİNELERi

Makinelerimiz hakkında bilgi almak ve fiyat teklifi için bizimle iletişime geçin.

Bilgi ve
Sipariş Hattı

(0332)
342 4940

İLETİŞİME
GEÇİN

Silaj, küspe ve yem paketleme makineleri ile ürünlerinizi koruyun.

FEMA 3700 Poseidon Presli Vakumlu Tam Otomatik Paketleme Makinesi

Elektrik Tüketimi: 25 kW, Gramajlama Ağırlığı: 10-50 kg, Kapasite: 150/saat Paket Boyutu: 400x400x250, Paketlenebilen Ürünler: Silaj, Pancar Küspesi, Saman Arpa ve Meyve Posası, Yonca, Gübre, Ağaç Talaşı vb.

10-50 kg
Paketleme

Presli
Vakumlu

Tek
Terazili

Tam
Otomatik

AYARLANABİLEN KG KAPASİTESİ

Dokunmatik Ekrandan 10-50 kg arası istediğiniz kilogramı kolayca ayarlayabilirsiniz.

PLC OTOMASYON KONTROL SİSTEMİ

Makineye hakim olmanızı olmanızı sağlar. İstediğiniz değerleri girerek vakumlama, presleme, yapıştırma, konveyör hızları vb. sistemleri kolayca müdahale etmenizi sağlar.

UZAKTAN ERİŞİM

Makinelerde otomasyonsal oluşabilecek aksaklıklarda hızlı ve kolay müdahale edebilmek için uzaktan erişim ilave edilmiştir.

VAKUMLAMA SİSTEMİ

Paketlenecek mahsul 12 ay muhafaza edilebilmesi için vakumlama yapılıp paket içerisine havanın girmemesi gerekmektedir. Vakumlama sistemi sayesinde paket içerisindeki mahsul tazeliğini korur.

BESLENME SİSTEMİ

Mahsulün otomatik taşınmasını PLC ve sürücüler sayesinde kontrol edilerek, mahsulün özgül ağırlığına göre hızlandırmak ve yavaşlatmak sizin kontrolünüzdedir.

ARIZA KAYIT SİSTEMİ

Makinede oluşabilen mekanik elektronik aksaklıklarda otomatik olarak dokunmatik ekrana arıza kaydı bildirilecektir. Bu sayede teknik servis kolay ve hızlı çözüm üretebilecektir.

SAYAÇ SİSTEMİ

Operatör tarafından günlük paketlenen mahsulün adet olarak kontrolü sağlanabilmektir. Makine sahibine özel şifre ile de gizli sayaç kontrol edilebilir.

KEFE SİSTEMİ

Makinenin saatlik kapasitesini artırmak için kefe sistemi kullanılır. Mahsul kefe içerisinde hazır bekletilerek poşet takılır takılmaz dolumu gerçekleşir.